کد خبر: ۲۸۰۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 19 February 2020
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس از مردم خواست با شرکت پرشور در انتخابات، ترفند کسانی که خواهان حضور حداقلی مردم در انتخابات و خارج کردم آنها از صحنه هستند را خنثی کنند.

به گزارش وقایع روز، حجت الاسلام «مهدی شیخ» روز سه شنبه در جمع مردم اسلامشهر، ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) افزود: مردم با حضور در انتخابات، پاسخ آنهایی را بدهند که انتخاب مردم را زیر سوال می برند و معتقدند مردم قدرت تشخیص ندارند و رای آنها فقط زینت بخش نظام است.

وی افزود: آنها در واقع، حقیقتی برای مردم قائل نیستند، حضور حداکثری مردم در انتخابات را نمی خواهند و همواره نهادهای انتخابی را مورد تهاجم بی رحمانه و غیرمنصفانه قرار داده و می دهند.

عضو فراکسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: با حضور پرشور خود در انتخابات، اثبات خواهیم کرد که مردم، هشیار و بصیر در صحنه هستند و با ترفند کسانی که خواهان حضور حداقلی آنها هستند، از صحنه خارج نمی شوند.

 

مجلس دهم به محرومیت های اسلامشهر توجه کرد

 

شیخ اظهار کرد: در دوره مجلس دهم، نمایندگانی که شما سی هیچ به مجلس فرستادید رسیدگی به محرومیت تمامی شهرستان های حوزه انتخابی تهران را مورد توجه قرار داند و برای زدودن محرومیت ها اهتمام ورزیدند.

به گفته این نماینده مجلس: نمایندگان مردم تهران در مجلس دهم، تفاوتی میان شهرستان های حوزه انتخابی خود قائل نشدند مگر آنکه مشکلات حادی، اولویتی ایجاب کرده باشد.

وی ادامه داد: رسیدگی به مشکلات شهرستان محروم اسلام شهر نیز در دور دهم مورد توجه قرار گرفت و در این راستا، بحث مترو، فاضلاب و پسماند با وجود همه مشکلات و موانع به نتیجه رسید.

 

هشدار در مورد ورود افراد سختگیر به مجلس یازدهم

حجت الاسلام شیخ یکشنبه شب گذشته نیز در همایش اصلاح طلبان که در شهرستان پردیس تهران برگزار شد، هشدار داد: اگر مردم به پای صندوق رای نیایند، افراد سختگیر و دگم پایشان به مجلس یازدهم باز خواهد شد.

وی افزود: اگر به جای کسانی که در دوره دهم با رای مردم به مجلس راه یافتند، این افراد راهی مجلس می شدند، وضعیت به مراتب دشوارتر از امروز بود.

به گفته این نماینده اصلاح طلب مجلس دهم، محدود کردن اینترنت، بستن شبکه های اجتماعی، سختگیری و دگم بودن در مورد مسایل اجتماعی و فرهنگی، برخورد دستوری با مسایل اقتصادی و تعامل نامناسب در صحنه بین المللی، جنبه های سنگینی بودند که جامعه درگیر آن می شد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه دوم اسفند ماه برگزار می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: