کد خبر: ۳۲۲۸
تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 26 May 2020
مدیر مهندسی و فروش گروه بهمن گفت: از آغاز سال 99 تا کنون بازار خودرو روزهای پر تلاطمی را سپری کرده و گروه بهمن به منظور حذف تقاضای کاذب خودرو و فروش به مصرف کنندگان واقعی، تمهیداتی را اندیشیده است که بر اساس آن، در صورت مغایرت ثبت نام ر با شروط مندرج در ضوابط فروش، ثبت نام مشتری ابطال خواهد شد.

به گزارش وقایع روز، «حمیدرضا علیزاده» با اشاره به تمهیدات این شرکت در خصوص حذف واسطه گری و ساماندهی قیمت خودرو در بازار افزود: شرایط خاصی در ضوابط فروش و تحویل در نظر گرفتیم تا مطابق آن عرصه بر دلالان تنگ شود و بتوانیم خودرو را به مصرف‌کنندگان واقعی تحویل دهیم.

علیزاده با اشاره به سیاست‌های ابلاغی جهت ساماندهی بازار خودرو اظهار کرد: در خرداد ماه فروش وانت کارا 2000CC را در دستور کار داریم و بدین منظور برنامه‌ریزی‌های منسجمی را در نظر گرفتیم.

مدیر مهندسی و فروش گروه بهمن، اولین قدم در این زمینه را افزایش ظرفیت تولید با توجه به تقاضای موجود در بازار دانست و تاکید کرد: همچنین ضوابطی نیز در فرآیند فروش این محصول در نظر گرفته شده است تا علاوه بر نظارت بر فرایند ثبت ‌نام، زمینه برای عرضه مستقیم محصول به مصرف‌کننده نیز فراهم شود.

 

بیشتر بخوانید: بهمن موتور جایگاه نخست خدمات فروش سال 99 را به دست آورد

 

علیزاده در خصوص ضوابط فروش گفت: در فروش وانت کارا تک کابین و دو کابین، شروط محکمی برای متقاضیان خودرو در نظر گرفته شده که از جمله آن می توان به امکان ثبت نام برای هر کد ملی یک دستگاه، عدم خرید خودرو از شرکت بهمن موتور طی 12 ماه گذشته و همچنین عدم امکان صلح به غیر اشاره کرد.

وی با توجه به میزان تقاضای موجود در بازار جهت برخورداری مشتریان از شانس برابر، روش عرضه فروش این محصول را به صورت فروش اینترنتی عنوان کرد و گفت: به منظور تنظیم قیمت بازار و عرضه مستقیم به مصرف کنندگان واقعی از 7خرداد ماه فروش اینترنتی وانت کارا تک کابین و دو کابین به صورت نقدی با قیمت قطعی و تعداد محدود آغاز می شود که این خودرو مجهز به فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید شامل تغییرات در طراحی صندلی، سقف کاذب، افزوده شدن قفل مرکزی و... شده است.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت iranecar.com و Bahman.iranecar.com
جهت خرید این محصول اقدام نمایند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: