کد خبر: ۳۳۲۳
تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - 30 June 2020
آخرین فرصت کیکه ستین؟
در حساس‌ترین دیدار از هفته سی و سوم رقابت‌های لالیگا، تیم‌های بارسلونا و اتلتیکو مادرید در نیوکمپ به مصاف هم خواهند رفت.

سه روز پس از تساوی تلخ در بالایدوس مقابل سلتاویگو، حالا بارسلونا در شرایط بسیار سختی برای فتح لالیگا قرار دارد. شاگردان ستین امشب از ساعت 00:30 در نیوکمپ خالی از تماشاگر به مصاف سربازان آماده‌ی دیگو سیمئونه خواهند رفت. اتلتیکو که پس از شروع ضعیف در لالیگا، اخیرا نتایج خوبی کسب کرده است، با لغزش هفته‌های اخیر سویا، توانسته به جایگاه سوم جدول برسد. لغزش بارسلونا در این دیدار، احتمالا به معنای پایان رقابت برای قهرمانی لالیگا خواهد بود؛ با این حال جرارد پیکه، کاپیتان دوم بارسلونا گفته آن ها ناامید نخواهند شد و تا آخرین بازی به رقابت ادامه خواهند داد. بارسلونا هم‌اکنون با 69 امتیاز و دو امتیاز کمتر از رئال مادرید، در رده‌ی دوم جدول قرار دارند، با ذکر این نکته که تساوی امتیازات دو تیم در پایان فصل، منجر به قهرمانی رئال مادرید خواهد شد (به علت برتری در بازی رو در رو).

از طرفی در روزهای اخیر زمزمه‌هایی مبنی بر برکناری کیکه ستین در صورت باخت به اتلتیکو به گوش می‌رسد. ستین که خود این فصل جانشین والورده‌ شد، تا بدین‌جای فصل نتوانسته نه از نظر نتیجه و نه از نظر سبک بازی، رضایت هواداران بلوگرانا را کسب کند. 

پیش بازی بارسلونا - اتلتیکو مادرید

بارسلونا امشب فرنکی دی یونگ را به علت مصدومیت در اختیار ندارد و عثمان دمبله نیز مدت‌هاست که به علت مصدومیت در تمرینات این تیم غایب است. در طرف مقابل نیز اتلتیکو به غیر از شیمه ورسالیکوی مصدوم و استفان ساویچ محروم، غایب دیگری در بازی امشب نخواهد داشت.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: