کد خبر: ۳۳۲۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ - 01 July 2020
رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی خبر داد:
رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی گفت: جهت حمایت از فعالان عرصه هنرهای نمایشی و همچنین رونق تئاتر استان جشنواره تئاتر کنار مردم در ماه آینده برگزار خواهد شد.

به گزارش وقایع روز، سید جواد اشکذری گفت: این جشنواره که هم اکنون در مرحله فراخوان و ارسال آثار دارد، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور فعال هنرمندان و مردم برگزار خواهد شد.

وی افزود: هم اکنون به دلیل شرایط خاص کرونایی، با مشکل تولیدات نمایشی روبرو هستیم، به طوری که در حال حاضر فقط دو اجرا در سطح استان داریم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با نیمی از ظرفیت سالن ها در حال اجراست، که این مسئله نیازمند حمایت بیشتر مسئولان است.

اشکذری با اعلام اینکه برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیط نداریم گفت: طرح دو فوریتی شهرداری مشهد برای از تولیدات نمایشی به تصویب رسیده است که امیدواریم این اتفاق بخشی از ضرر و زیان و هزینه‌های تولیدکنندگان را جبران کند.

وی با بیان اینکه هنوز بخشنامه جدیدی مبنی بر محدودیت مجدد اجرا ها به ما نرسیده است گفت: سلامت مردم و هنرمندان در اولویت است اما باید با برنامه ریزی بهتر درعین رعایت مسائل بهداشتی پس از تعطیلی تئاتر و سایر هنرهای نمایشی جلوگیری کرد. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: